סרטון תדמית סרטון תדמית

סדנאות השוקולד שלי

דף הבית - מידע שימושי - סדנאות השוקולד שלי

הישראלי הממוצע אוכל כ2.5-3 ק"ג שוקולד בשנה. זה נשמע מעט, וזה באמת פחות מאשר ברוב מדינות אירופה. רק האיטלקים אוכלים פחות שוקולד מאיתנו. בראש הטבלה ניצבת שוויץ !אבל אנחנו כבר משנים את זה.

כבר עכשיו יש ישראלים שמבינים בשוקולד, מבינים באחוזי מוצקי קקאו ואוהבים שוקולד מריר.

אני קונדיטורית ושוקולטרית ומנחה סדנא חווייתית של עבודה והתנסות בחומר – שוקולד.

אני הבעלים של השולחן המתוק והמוטו שלי :

"אני  עורכת שולחנות מתוקים ומייצרת אנשים מאושרים"

סדנא קלה,  בלי סיבוך מיוחד – אלא עשייה בכיף באווירה מגבשת ומעט למידה על החומר – השוקולד. העבודה בחומר -  מגבשת את הקבוצה, פותחת את הלב ומהנה מאוד.

 

בעצם המשתתפים נוטלים חלק בעבודה ובעצמם עוברים סוג של אימון אישי/ קבוצתי   בתהליכים של גיבוש הצוות.

העבודה הזו מתאימה מאוד למשפחות על כל חלקי המשפחה. סבא שעובד עם הנכד. אימא ובת הורים וילדים אפילו חלוקה ל2 קבוצות – זו מול זו במשפחה המורחבת!

העבודה הזו מתאימה גם לצוותים שעובדים ביחד. בנקים, חברות ביטוח, מפעלי הייטק – בכל אחד מהסקטורים על העובדים להוכיח את עצמם בסביבה תחרותית, להביא תפוקות, עמידה ביעדים ואילו אצלי בסדנא אנחנו עובדים בחומר שמעצם טיבו גורם לנו לחייך, להשתטות, לעשות קונצים, להיהפך לילדים קטנים.

קו החיבור של השוקולד הוא בין הילדותי ועד הסקסי. על זה אני עובדת עם האנשים, כשמצד אחד הם פתאום נהפכים לילדים קטנים :בגלל הריח המשכר, הטעם המאלף והטקסטורה החלומית  והם מוכנים לעשות איתו כל דבר שאני אציע. ומצד שני הסקסיות של העניין. הצבע העמוק, האפשרויות האינסופיות שהדמיון יכול לייצר.

בכל אופן זהו  עולם תוכן חדש איתו הקבוצה  צריכה להתמודד.    לחלק משימות, לבחור מנהל צוות וחלוקת התפקידים ולצאת לדרך. יהיה עליהם ליישם את השיטה של הצבת יעדים/מטרות מימושן/ השגתם, עמידה בלוחות הזמנים, מנהיגות.

והכול תוך שימת דגש מיוחד על טעם, תהליכי עבודה, עיצוב והגשה.

וכל זה דרך שילוב מוחות והחלטות שמתקבלות בקבוצה.

בכל שלבי העבודה הם יעבדו בצוותים וינסו לעמוד במשימה באמצעות הצוות, תוך שיתוף פעולה, יצירתיות, חדשנות, מנהיגות וכמובן אסטטיות!!!

 

ועכשיו אני מזמינה גם אתכם להתקשר ולבדוק אפשרות של סדנא –ליום המשפחה, צוות המורים, ימי הולדת ואפילו ערב זוגות . שוקולד – הכי הכי

קבל/י הצעת מחיר עבור סדנת שוקולד
מלא/י את הפרטים הבאים

שם (חובה)

טלפון (חובה)

תוכן ההודעה (לא חובה)

captcha

הזינו את הטקסט בתמונה

מאמרים וכתבות בנושא שוקולד
סדנת בישול

סדנת בישול

על מאסטר שף שמעתם? את קרב סכינים הייתם רוצים לנסות? היום כל אחד יודע מה מייצגים השמות ...